Preskočiť na obsah
Ing. Antónia Šeršeňová

Umenie, šport a rekreácia

Ing. Antónia Šeršeňová

Športové činnosti i. n.

Obec
Stropkov
Od roku
2025
IČO
57 239 223

Ing. Antónia Šeršeňová

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
091 01 Stropkov
Na trhu od
29. septembra 2025
IČO
57 239 223
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Antónia Šeršeňová

Ing. Antónia Šeršeňová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Stropkov. Podniká od 29. septembra 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Športové činnosti i. n.“ (93.19). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad činnosť športového odborníka.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Antónia Šeršeňová
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
57 239 223
Dátum vzniku
29. septembra 2025
Miesto podnikania
091 01 Stropkov
Register fyzických osôb v športe
Okresný úrad Stropkov, vložka č. 536395
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 22. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Antónia Šeršeňová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Činnosť športového odborníka

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Antónia Šeršeňová?

Miesto podnikania je v obci 091 01 Stropkov.

Čím sa Ing. Antónia Šeršeňová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Športové činnosti i. n.“ (93.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť športového odborníka.

Aké je IČO – Ing. Antónia Šeršeňová?

IČO je 57 239 223.

Odkedy podniká Ing. Antónia Šeršeňová?

Podnikanie začalo 29. septembra 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Antónia Šeršeňová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-antonia-sersenova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.